Precizní Spolehlivý

Malířské práce

Váš hodinový manžel z Brna provádí i veškeré malířské práce – malování bytových i nebytových prostor (pokoje, byty, domy, kanceláře, firmy atd.)

Provádím tyto malířské práce:

malby ve všech odstínech
nátěry fasád
malby omyvatelné
opravy a čištění maleb
nátěry oken a dveří
nátěry střech
nátěry plotů a zábradlí
nátěry radiátorů
Protipožární nátěry

Barvy pro interiér a exteriér se liší v odolnosti vůči dešti, slunci a změnám teploty. Barvy, které jsou určeny pro venkovní použití, v případě potřeby mohou být použity i pro vnitřní výzdobu. Volba barvy závisí na tom, jaký typ povrchové úpravy musí být v místnosti – jednoduchý, lepší, nebo vysoký typ úpravy.

Váš hodinový manžel z Brna Vám s výběrem barvy a se vším co s tím souvisí, rád pomůže a na Vaše přání i nakoupí veškerý materiál a pomůcky.

Maluji jak nové omítky tak na omítky ve starších budovách. U starších omítek přistupuji individuálně vzhledem ke stávajícímu stavu zdí. Na starších stěnách bývají staré malby a v některých případech jsou potřeba oškrabat, případně strhnout tapety či potáhnout stěny stěrkou. To však není pro vašeho hodinového manžela z Brna problém.

Jsem si vědom skutečnosti, že mnou vymalovaný byt či interiér bude mou práci reprezentovat dlouhá léta.

  1. Uvítáme jakékoli připomínky, otázky či připomínky
  1. We welcome any feedback, questions or comments

Translation


Novinka

▲Certifikace Profibaustoffe

▲Certifikace na montáž konstrukcí Rigips z desek Rigidur, RigiStabil a SDK v dřevostavbách a oprávnění pro provádění kontroly provozuschopnosti před uvedením požárně bezpečnostních zařízení do provozu

 

Bazar

 

Akce